SİGORTALI TAŞIMACILIK

Ankara Sigortalı Taşımacılık


ankara-sehirlerarasi-asansorlu-nakliyatEvden eve taşımacılık
yapan bir firma olarak, tek işimiz ev taşımak değildir. Yılların tecrübesi ile işyeri, ofis, dükkân, büro, fabrika, parça eşya, evrak gibi aklınıza gelebilecek her şeyi taşımak bizim işimiz.

Her geçen gün büyümekte olan firmamız, yeni istihdam edeceği her personeli istihdam edeceği alanda eğitip, gerekli bilgileri verip sizlerin hizmetine sunmaktadır. Şoförlerimizin tamamı, korsan taşımacılarda bulunan ehliyetsiz şoförlerin aksine, gerekli uzun yol tecrübesine sahip, yıllarını bu işe vermiş bireylerdir. Araçlarımız son derece donanımlı, taşıma belgelerine sahip, modern araçlardır. Üst katlardan eşya indirmek ve üst katlara eşya çıkarmak için tasarlanmış asansörlerimizin tamamı modern ve bakımlı aletlerdir. Ancak tüm bunlara rağmen her türlü aksiliği göz önünde bulunduran firmamız, sigortalı eşya taşımacılığının önemini yadsımamaktadır. Her işte olduğu gibi taşımacılık işinde de iş kazaları, aksaklık ve aksilikler olasıdır. Bunun için eşyalarınızı sigortalı eşya taşıma güvencesiyle taşıyoruz.

İşyerinizi, ofis ve bürolarınızı da istediğiniz zaman istediğiniz yere taşımak bizim işimiz. Siz, yorucu iş hayatının telaşı içerisinde bir de taşınma işleri ile enerjinizi boşa harcamayın. Bırakın işi profesyoneller yapsın. Böylece siz, taşındığınızı dahi anlamadan yeni işyeri ve ofisinizde çalışmaya devam edin. Hem de hassas ofis ve iş yeri eşyalarınızı özenle paketleyip sigortalı eşya taşımacılığı yoluyla taşıyalım. Hem sizin hem bizim gönlümüz rahat etsin.

ankara-asansorlu-ev-esyasi-tasimaTaşınmak isteyen fabrikalar da artık büyük makineleri sökmek, araçlara yüklemek, sağ salim gideceği yere götürmek derdini düşünmek zorunda değil. Makinelerinizi istediğiniz şekilde de monte edip götürüleceği yerde monte etmeyi bize bırakın. Siz isteklerinizi söyleyin, biz yerine getirelim. Pahalı makinelerinizin başına yolda bir şey gelme derdi de artık tarihe karıştı. Makinenizin özelliğine göre ambalajlayıp riski en aza indirmemize rağmen, sigortalı eşya taşımacılığı yoluyla makinelerinizi , her türlü riske karşı sigortalatıyoruz.

Ankara nakliyat sektöründe  parça eşyalarınızı ve önemli evraklarınızı da istediğiniz gibi paketleyip yerine ulaştırmak bizim görevlerimiz arasındadır. Üstelik yaptırdığımız sigortalı eşya taşımacılığı sayesinde, eşyalarım yolda zarar görür mü, derdine son. Müşterilerinin rahatına son derece önem veren firmamız, sigortalı eşya taşımacılığı ile hem sizi hem eşyalarınızı rahat ettirir.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ankara nakliye firması


Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52