ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Ankara Şehirlerarası Taşımacılık

ankara-sehirlerarasi-nakliyatEvinizi, işinizi değiştirip bir şehirden başka bir şehre taşınıyor olabilirsiniz. Farklı bir yere taşınmak yeterince zorken birde taşınma problemleriyle uğraşmamanız için şehirlerarası nakliyat firmaları ile görüşerek ve planlı hareket ederek stresi en aza indirebilirsiniz. Geniş nakliyat sektörü içerisinde en uygun ve güvenilir firmayı bulmak oldukça önemlidir. Aksaklıklara maruz kalmamak ve taşınmanın güvenle gerçekleşmesi için önceden firmadan bilgi ve güvence alınmalıdır.

Ankara Şehirlerarası nakliyat hizmetinde nakliyat firmaları talep ettiğiniz eşyalarınızın taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Gideceği uzun mesafeler, eşyalar için potansiyel risk taşımaktadır. Bu riski azaltmak ve daha güvenli bir taşımacılık için eşyaların paketlenmesi oldukça önemlidir. Doğru ambalajlama sayesinde eşyalar zarar görmeden uzun mesafelere dayanabilirler. Eşyaların temiz kalması, zedelenmemesi ve dış etkenlere karşı korunması için ambalajlanıp paketlenmesi gerekir. Eşyaların cinsine, boyutuna ve özelliğine göre gruplandırılıp uygun malzemeler kullanılmalıdır. Pat pat ve havalı naylonlar, kraft kâğıtlar, kapitoneler, beyaz kâğıtlar kullanılarak düzgünce paketlenen eşyaların mukavemeti yüksek, taşınmaya elverişli karton kutulara kolilenmesi gerekir.

ankara-sehirlerarasi-asansorlu-nakliyatTaşınma ve nakliyat işleri için kurumsal çalışan bir şirket bulmak oldukça önemlidir. Kurumsal çalışan firmalar, sigorta şirketleriyle ortak bir çalışma yürütmektedirler. Şehirlerarası nakliyatta en önemli unsur sigortadır. Saatlerce yol gidecek olan eşyalar bir şekilde zarar görebilir. Fakat sigortalı taşımacılık hizmeti ile hem taşımayı yapan firma hem de müşteriler zarar görmezler. Taşınma öncesi verilen ekspertiz hizmeti ile eşyaların nasıl ve ne şekilde taşınacağına, taşımayı yapacak elemanlara, nakliyeyi gerçekleştirecek araca ve sigorta bedeline karar verilir.

Eşyaların paketlenmesinden yükleme ve boşaltılmasına, montaj ve de montaj aşamalarından sigortasına, hatta taşıma yapacak aracın uygunluğuna kadar her adım şehirlerarası nakliyatta uzmanlık gerektiren ve her adımını profesyonellerin yapması gereken bir iştir.

 Şehirlerarası nakliyatçılıkta ek olarak dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlardan biri de taşımayı gerçekleştirecek aracında uygunluğudur. İç dizaynı mobilya döşenmiş süspansiyonlu araçlarla eşyaların kırılma riski en aza inmiş olur. Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları eşyaların taşınması, monte ve de montesi için uzman bir ekiple çalışmalı, kırılma ve çizilmelere karşı gereken önlemleri almalı, olası bir hasar görmede zararı ödemelidir.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ankara nakliye firması


Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52