PARÇA EŞYA TAŞIMA

Ankara Parça Eşya Taşıma & Parsiyel Taşımacılığı

ankara-ev-tasima-fiyatlariEvden eve nakliyat sektöründe bir kısım küçük firmalar, hem araç filosunun kısıtlı olmasından hem de teknik eksikliklerinden dolayı ancak tüm eşyasını taşıyacak olanlara hizmet eder. Bir kısım firmalar da vardır ki eşyanızın miktarı onlar için önemli değildir. İster evinizin bir kısmını başka bir yere taşıyın, ister dükkânınızı peyderpey taşıyın, bu tip firmalar için fark etmez.

Eşyalarınızın bir kısmının bir aracı doldurmayacak şekilde taşınması işlemine parça eşya taşımacılığı denir. Parça eşya taşıma işini ancak büyük firmalar yürütebilmektedir. Çünkü bir kişi veya firmanın parça eşyasını tek başına taşımak müşteri için pahalı kaçacaktır. Birkaç müşterinin parça eşyasını birlikte taşımak hem müşteri için daha ekonomik olacak hem de firmanın, uygun fiyatlar uygulamasından dolayı, daha fazla tercih edilmesine yarayacaktır. Ancak firma küçük olursa bu tip taşımacılığı uygulamak pek de kolay değildir. Büyük firmaların hemen hemen her gün her şehre nakliye hizmeti olduğu için birkaç parça eşyayı bir şehre birlikte götürme olanağı vardır. Ancak küçük firmalar zaten haftada birkaç iş ancak almaktadır ve onların da hem aynı şehre çıkması hem de parça eşya olma olasılığı çok azdır.


ankara-sehirlerarasi-nakliyatEvden eve nakliyat
firmaları, ev, ofis, işyeri, dükkân vs. taşıma işinde olduğu gibi parça eşyalarınızı taşımalarınızda da tüm eşyanızı taşırken verdiği hizmetlerin tamamını verir. Taşınacak parça eşyalarınızı eşyanın sınıfına uygun ambalajlarla paketler, eşyanın bulunduğu binanın fiziki imkânlarına göre asansör veya elle eşyaları indirip uygun araçlara yükler ve en güvenli şekilde ulaşacağı yere ulaştırır. Tüm parça eşya taşıma işlemlerinde ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın taşıma sigortası yapılması sağlanır.

Ayrıca parça eşya taşımacılığı ile eşyanın sadece nakliyesi için gidecek miktarda bir bütçe ile tüm taşıma işlerini gerçekleştirmek mümkündür. Sıradan bir araç tutarak eşyanızı taşıtmak isteseniz, eşyanız bir parça da olsa tüm aracı doldursa da araç sahibi aynı ücreti ister. Oysa parça eşya taşıması yapan evden eve nakliyat firmaları sizden tüm aracın ücretini değil sadece eşyanız oranında olan kısmını ister. Hem de tuttuğunuz aracın vermediği eşyayı paketleme, araca yükleme vs. hizmetleri de verir.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ankara nakliye firması


Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52