Hizmetlerimiz

evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara ili ve çevresine profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuzla kaliteden ödün vermeden siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

sehirlerarasi-nakliyat

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Türkiye’nin tüm bölgelerine; güvenilir, hızlı ve sorunsuz şekilde müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak hizmet vermekteyiz.

asansorlutasima

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Eşyalarınızın ve malzemelerinizin sistematik şekilde planlanan yer ve zamanda nakliyesini sağlamak amacıyla çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

ofis-isyeri-tasimaciligi

OFİS VE İŞ YERİ TAŞIMACILIĞI

Kurumunuzun işleyişinde ve faaliyetlerinde nakliye kaynaklı oluşabilecek aksiliklerin engelleyerek profesyonel sunuyoruz.

sigortali-tasimacilik

SİGORTALI TAŞIMACILIK

Sıfır risk ve memnuniyet garantili hizmet sunabilmek adına nakliye esnasında oluşabilecek durumlar için sigortalı nakliye imkanı sunmaktayız.

sigortali-tasima

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Nakliyenin sağlıklı şekilde gerçekleştirilebilmesi için deneyimli eksperimiz eliyle ön keşif hizmeti sunuyoruz.

paketleme-hizmetleri

PAKETLEME HİZMETLERİ

Belirtilen iki ayrı noktaya nakliyesi talep edilen eşya ya da malzemenin yapısına, hacmine, cinsine uygun olarak paketleme ve ambalajlama hizmeti.

parca-esya-tasima

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça eşya taşıma hizmetinde;sistematik ve verimli şekilde sunulması gereken çalışmayı firmamızın ayrıcalıklarıyla müşterilerimize sunuyoruz.

VIPExpress Ankara 1999 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri 17 yıllık deneyimi, her biri kendi alanında uzman personeli ve gelişen teknolojinin son ürünlerini harmanlayarak siz değerli müşterilerine kurumsal anlamda profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma sistemi ve kurumsal anlamda profesyonel yönetim biçimi ile VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri siz değerli müşterilerimize sektörün en kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmetini sağlamaktadır.

Ankara’nın tüm noktalarına hizmet sağlayan VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri, siz değerli müşterilerimize Evden Eve Nakliye hizmetini sektörün en deneyimli ve uzman personelleri eşliğinde sunmaktadır. Gerek görüldüğü üzere teknolojinin son ürünü nakliye asansörleri ile taşınma işlemini hızlandırıcı ve eşyalarınızı koruyucu hizmetler de sunan VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri sektöre yön veren lider firmadır.

VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri, nakliye sürecinde siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet vermek amaçlı çalışmalarını 17 yıllık tecrübesinden esinlenerek daima ileriye taşımaktadır. Evden Eve Nakliye hizmetinin lider kuruluşu olan VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri taşınma işlemini müşteri odaklı çalışma prensibi eşliğinde yürütmesinden dolayı Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Diğer nakliyat firmalarının aksine hiç bir ekspertiz ücreti talep etmeyen firmamız, bu hizmeti ile daha planlı ve daha kısa sürede bir nakliye süreci geçirmenizi sağlamaktadır.

VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri taşınma süresince oluşabilecek en küçük hasarlara karşı bile eşyalarınızı önceden sigortalamaktadır. Evden Eve Nakliye sektöründe Sigortalı Taşımacılık hizmeti veren ender firmalardan olan VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri, Evden Eve Nakliye işlemlerinde Sigortalı Nakliye hizmetini harfiyen yerine getiren tek nakliyat firmasıdır.

Evden Eve Nakliyat hizmetini profesyonel anlamda 17 yıllık tecrübesi ile sunan VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri, nakliye süresince eşyalarınızın paketleme ve ambalaj işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Eşya Paketleme ve Ambalaj işinde uzman personellerimiz teknolojinin son ürünü kaliteli ambalaj ve paketleme ürünleri ile eşyalarınızı koruma altına almaktadır. VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri, profesyonel personelleri ile güven sağlamaktadır.

Temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan VIPExpress Ankara Evden Eve Nakliyat ve Profesyonel Taşımacılık hizmetleri, Evden Eve Taşımacılık sektörünün lider kuruluşudur.

Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52