Hakkımızda

VIPExpress Evden Eve Nakliyat & Kurumsal Taşımacılık

ankara ev taşımaBundan tam 17 yıl önce Ankara’da başlamış olduğumuz Nakliyat sektörüne, bugün de ilk gün ki heyecan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımızla devam ediyoruz. Gün geçtikçe gelişen ve sürekli yenilikler içeren nakliyat sektörüne bizde ilk günki kadromuza eklene yeni arkadaşlarımız ve son model araçlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

VIPExpress Evden Eve Nakliyat sizin rahatınız için çalışıyor!

IMG_4927Firmamız Ankara merkezli olup Türkiye’nin tüm bölgelerine Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Nakliyat sektörü artık eskisi gibi her hangi bir kamyonla yükle taşı mantığının çok daha dışına çıkmıştır. Günümüzde taşınacak eşya veya mal cinsine göre verilen Nakliyat hizmetleri farklılık göstermektedir. Gelişen dünyamız artık bizlere sık sık taşınma yer değiştirme gibi zorunluluklarda getirmiştir. Bu taşınma ihtiyaçları bazen atama gibi zoraki nedenler, bazen de yeni umutlar beslenen gönüllü taşınmalardır. Evden Eve Nakliyat sektörü artık siz taşınırken eski düzeninizide siz el sürmeden yeni adrese birebir taşıma imkanı vermektedir. VIPExpress Nakliyat olarak ister şehiriçi, ister şehirler arası evden eve nakliyat ihtiyaçlarınıza profesyonel ekonomik çözümler sunuyor.  Evden Eve Nakliyat yaparken dikkat ettiğimiz en önemli husus, bizi komşu veya akrabalarınıza tavsiye edebilecek bir firma olarak hafızalarınızda yer edebilmek.

Yine İş dünyasının gelişimi artık bir yerden başka bir yere ürün veya malların aktarımını, nakliyesini de beraberinde getirmektedir. Gelişim ve teknolojinin getirdiği bir başka yenilik olan Asansörlü Taşımacılık da VIPExpress bünyesi altında yerini almıştır.IMG_4921

Sektörde 17 yıllık tecrübemiz ve sizlerden aldığımız güçle VIPExptess Nakliyat olarak, uzak yakın demeden, gece gündüz ayırt etmeden, bir başka müşterimizin daha yüzündeki memnuniyeti görebilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Dilerseniz REFERANSLARIMIZ sayfamızdan kimlerle çalıştığımıza göz atabilirsiniz. Ya da İLETİŞİM sayfamızdan hemen bizimle irtibata geçip detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

 


Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52