EVDEN EVE NAKLİYAT

Ankara Evden Eve Nakliyat

ankara-ev-esyasi-tasimaciligiNakliyat sektörü gün geçtikçe gelişen ve her daim kendini yenileyen ve güncelleyen bir sektör haline geldi. İnsanların gerek tayin nedeniyle gerek başka nedenlerle çok sık yer değiştirmesi ise bu sektörün gelişmesini kaçınılmaz hale getirdi.

Her geçen gün evden eve nakliyat firmalarının arttığını gözlemlemekteyiz. Peki, hangi firma daha kaliteli, hangisi daha ucuz ve hangisi güvenilir. Bu sorularının hepsinin cevabını küçük bir araştırma sonunda bulabilirsiniz.

İlk yapmanız gereken şey eşyanızı taşıtacağınız firmanın güvenilirliğidir. Köklü bir firma olup olmayışına, araçlarının kalitesine ve filosunun zenginliğine, gerekli izin belgelerine sahip olup olmadığına bakabilirsiniz. Tabi ki eşyalarınızı eksper eşliğinde gelerek sigortalamayı da vaat etmesi gerekir.

Evden eve nakliyat yaptıracağınız şirketin referanslarını da araştırmanız gerekir. Önceki müşterilerinin memnun kalıp kalmadığını da soruşturmalısınız. Uzman bir personel zenginliğine sahip olması gerektiğini de asla unutmamalısınız. Çünkü işin uzmanı olmayan kişilerin taşıyacağı eşyalarınız maalesef taşınma esnasında ciddi zararlar görecektir. İlk etapta fiyatı sormanız ise lehinize olmayabilir. Çünkü bu işin simsarları ve korsan işlem yapan firmalar size çok uygun fiyat sunabilir ama asıl önemli olan pek çok konuyu taahhüt edemez. Ya da eşyanızı birkaç ev eşyası ile birleştirmek isteyebilir. Böylece başka müşteri beklerken sizi oyalayabilir ve eşyanız istediğiniz zamanda taşınmaz. Evden eve nakliyat konusunda asansörle işlem yapmakta son derece önemlidir. Zira asansörlü evden eve nakliyat sürecinde yapılan eşya taşıma işleminde eşyanızın göreceği zarar sıfıra iner. Diğer türlü merdiven boşluklarında eşyalarınızın mahvolacağı gerçeğini unutmamalısınız.

ankara-ev-tasima-fiyatlariBir de önemli bir konu mobilyalarınızın sökülüp kurulma işlemleridir. Uzman ellerde bu işlemler çok kısa bir zaman diliminde gerçekleşeceğinden kafanız son derece rahat olabilirsiniz.

Yine evden eve nakliyatta battaniye, balonlu poşetler, streçler uygun eşyalara göre kullanılmalıdır. Bu da ayrı bir uzmanlık gerektirir. Eşyanız için ne tip bir aracın kullanılacağını da önceden belirleyen firmalar bu işte uzman olanlardır.

Tabi taşıma işlemleri sadece ev eşyası için düşünülmemeli ofis dükkan gibi taşıma işlemlerinin de bu tip vaatlerde bulunabilen uzman ellerce yapılması gerektiği bilinmelidir.

VIPExpress olarak Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe 17 yıllık tecrübemiz ve yüzlerce memnun müşterimiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti en ekonomik koşullarda sunabileceğimizden eminiz. Bizimle görüşmeden karar vermeyin.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ankara nakliye firması


Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52