ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Ankara Asansörlü Nakliyat & Ev Taşımacılığı

ankara-asansorlu-evden-eve-tasimacilikTaşınma esnasında insanların en çok şikayet ettiği konu ev eşyalarının zarar görmesidir. Özellikle hanımlar taşınma durumu söz konusu olduğunda oldukça endişelenirler. Çünkü evlerinin değerli eşyaları, mobilyaları taşınma esnasın gerek çizilerek gerek yırtılarak ciddi zararlar görmektedir. Şüphesiz bu kuşkuları da yersiz değildir. Günümüzde ise bu sevimsiz durum asansörlü nakliyat sayesinde tamamen ortadan kalkmış vaziyettedir.

Alanında uzman nakliye firmaları eşyalarınızı özenle paketleyerek bu sistem sayesinde sanki hiç dokunulmamış gibi yeni adresinize teslim etmektedir.

ankara-asansorlu-sehirici-esya-tasimaAsansörlü nakliyat sayesinde gönlünüz huzur dolu bir şekilde taşınabilirsiniz. Eşyalarınızın türüne göre hangi malzeme ile sarılması gerektiği uzman nakliyecilerin işidir. Bazen battaniye bazen streç bazen de balonlu poşet kullanılarak sarılan eşyalarınız özenle yeni adresinize taşınacaktır.

Siz tüm bu işlemler sırasında sadece seyirci sıfatıyla eşyanızın taşınmasını izleyeceksiniz. Acaba eşyalarım zarar gördü mü, merdiven boşluğu çok darmış gibi kaygılarınızı da bir kenara bırakacaksınız.

Asansörlü nakliyat tek riski eşyalarınızın taşınma esnasında asansörden düşmesidir ki bu da çok nadiren görülen bir durumdur. Kaldı ki zaten eşyalarınızın sigortalanması da bu yüzdendir. Böyle bir durumda sigorta şirketi tüm zararınızı karşılamaktadır. Bu yüzden yetki belgeleri tam olan kurumsal bir nakliye firmasını tercih etmeli sigorta yaptırmayı da hafife almamalısınız.

ankara-asansorlu-ev-esyasi-tasimaAsansörlü nakliyatın ekonomik külfeti ise oldukça azdır. Kurumsal taşıma şirketlerinin kendine ait asansörlerinin bulunması, taşıma elemanlarına yapacağı masrafı bu alana kullanması da daha ekonomik bir taşınma sağlayacaktır.

Evinizin asansör kurulacak tarafında yoğun trafik söz konusu ise taşıma şirketiniz sizin adınıza gerekli izinleri alacaktır. Fakat yetkili kurumlar genelde bu izinleri gece saatlerinde trafiğin işlek olmadığı zamanlara vermektedir. Eşyalarınızın sığacağı büyüklükte bir pencere bulunması da veya balkon kapısının geniş ve asansörün kurulacağı tarafa bakması da gerekir. Ayrıca asansör kurulacak alanın evinizin çok açığında bulunmaması da gerekli bir ayrıntıdır. Bunun kararını taşıma şirketlerinin uzman personelleri vermelidir. Olası bir risk durumunda asansör sağlıklı çalışmayabilir ve eşyalarınız zarar görebilir. Bu yüzden mümkün mertebe bu alanda profesyonelleşmiş nakliye firmalarıyla çalışmalısınız. Çünkü asansörlü nakliyat sahasında uzman kişilerle uygulanması gereken bir işlemdir.

Detaylı bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.

ankara nakliye firması


Soru ve Talepleriniz için Bize Ulaşın

VIPExpress Nakliyat tüm soru talep ve fiyat bilgilendirmeleri için 7/24 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde…

  • 0312 480 80 30
  • 0850 304 99 86
  • 0532 162 24 52